Listopad 2010

- Pubertální výpis, aneb trošku tiché zakřičení -

12. listopadu 2010 v 19:38 | N. |  → Články !
Napsat nadpis, zamyslet se. Napsat pokračování, začne to bavit. Potom začít psát dál, dál a dál. A konečně mě potkala ta závislost.
Ano, má závislost na psaní příběhů a různých textů. Popíjet kafe, pojídat čokoládu, tloustnout u počítače. To je ono. A pak Vás každý obviní za to, že jste blázen, pokud sedíte 12 hodin u počítače. Pokud dáte nezajímavý text na internet, obviní Vás za to, že jste zase napsali něco špatného, a začnou Vás za to kritizovat. Nakonec jste Vy ti špatní co udělali chybu, že jste udělali něco špatně. A to samé je i u mě. Každý má své chyby, a každý by si tím měl projít. Stejně jako první hádka s rodiči, první rozchod s přítelem, první průšvihy. No, a tím jsem si prošla a i já.
Nebojte se, i já jsem v pár vyjímkách ta špatná. Taky jsem se hádala s rodiči, taky jsem se jednou rozešla, taky jsem měla nějaké nemalé průšvihy. Normálně by se tímto nikdo nechlubil, ale tak když už o tom píšu, tak se Vám s tím svěřím. Byli prázdniny, jak si je jinak užívat, když máte domácí vězení ? (Sakra, ten mezerník dělá zase kraviny.) Nesmíte nic. A když ano, tak sedím zase nějaké ty hodiny u počítače, a vypisuji se z mých problémů. (Je to nuda číst co ?) Mám to spisovatelské střívko v mozku ? Myslím si že ne, po kom asi ?! Už zase začínám bláznit. Moje babička má talent na focení, moje matka má zase fantazii v kreslení. Děda je zase tvořivý element, a otec ? O tom se nezmiňuji. Ale ani jeden z těch čtyř nemá to co já. Tak kde jsem to "ksakru" vzala ? Ani moje mladší sestra tohle nedělá. No, nevadí. Alespoň se mám čím chlubit. Beztak to budu mít po babičce. Asi bych se jí měla zeptat, jestli by dokázala se takhle vypisovat.
Microsoft Word je asi můj nejlepší přítel. Jak jinak, že ?
Jen dneska mi tu chybí ta zmiňovaná čokoláda a kafe. (Bude to tím, že bych měla začít hubnout.)
Přijde mi, že jsem si ty letné prázdniny užila na 48 %. Ani se sama sobě nedivím. Když se najde někdo, na kom Vám záleží, a pak ho musíte po měsíci opustit, protože si ten dotyčný najde k sobě někoho jiného. Tak ten měsíc je v tahu. A to samé, když si poděláte prázdniny tím, že si uděláte úraz. Poté jedete na týden někam, kde Vás to začne nehorázně nudit, a nakonec dostanete na týden domácí vězení, protože jste nepřišli včas domů. Nádhera že ? Prázdniny jak fantasticky vyfocené, a napsané na kousek papíru.
Měla bych jít se najíst. Tak čáu.